LOADING...

2023-12-07

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe: Tworzymy Razem Ozdoby i Kartki Świąteczne

Jeśli już teraz czujesz magię zbliżających się świąt i masz ochotę spędzić wspólnie czas z rodziną, to mamy dla Ciebie propozycję! Włącz się do naszej rodzinnej inicjatywy “Rodzinno * Warsztatowo * Bożonarodzeniowo”, która odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia.

Spotykamy się o godzinie 11:00 w sali “Lira”, gdzie przez dwie godziny będziemy tworzyć razem wyjątkowe ozdoby choinkowe i piękne kartki świąteczne. To doskonała okazja, aby spędzić czas w rodzinnej atmosferze, rozwijając swoje artystyczne umiejętności i jednocześnie przygotowując się do świątecznej atmosfery.

Warsztaty są otwarte dla wszystkich, bez względu na wiek czy doświadczenie twórcze. Wstęp jest wolny, a wszystkie niezbędne materiały zostaną zapewnione na miejscu. Wystarczy tylko przyjść z uśmiechem i gotowością do wspólnej zabawy.

Spotkanie potrwa do godziny 13:00, dając wystarczająco czasu na kreatywne działanie i radość z tworzenia razem z bliskimi. Czekamy na wszystkich miłośników świątecznej atmosfery i chętnych do wspólnego spędzenia czasu w radosnej rodzinnej atmosferze.

Dołącz do naszej twórczej ekipy i spraw, aby te święta były jeszcze bardziej wyjątkowe!

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Sokólski Ośrodek Kultury Razem z Młodymi Talentami Teatru: Wieczór Teatralny pełen Namiętności i Refleksji

Następny Post

Kabaret FiFa-RaFa z Programem “Rodzina Plus” – Wieczór Pełen Śmiechu i Satyrycznych Spostrzeżeń o Życiu Rodzinnym

post-bars

Zostaw Komentarz