LOADING...

2023-12-07

Sokólski Ośrodek Kultury Razem z Młodymi Talentami Teatru: Wieczór Teatralny pełen Namiętności i Refleksji

Wspaniała okazja do zanurzenia się w świat teatru nadchodzi dla mieszkańców Sokółki! Sokólski Ośrodek Kultury, we współpracy z młodzieżową grupą teatralną SOK oraz Teatrem Bel Etage Fundacji „Przestrzeń”, serdecznie zaprasza na niezwykłe wydarzenie teatralne, które odbędzie się 9 grudnia o godzinie 11:30 w Kinie „Sokół”.

Tego dnia widzowie będą mieli okazję przeżyć prawdziwą ucztę teatralną, oglądając fragmenty dwóch spektakli: „Przylgnięcie” (inspirowanego dramatem P. Rowickiego) oraz „Migracje” (opartego na opowiadaniu F. Kafki). Prezentacja, przygotowana przez utalentowaną sokólską młodzież, jest efektem kilkumiesięcznej intensywnej pracy pod czujnym okiem reżyserki Małgorzaty Sienkiewicz.

Po zakończeniu spektaklu młodzi artyści chętnie zaproszą widzów do otwartej dyskusji i wymiany spostrzeżeń. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki procesu twórczego oraz zastanowić się nad tym, jakie procesy i wyzwania towarzyszą artystom podczas kreacji teatralnej magii.

Projekt „Edukacja teatralna dzieci i młodzieży jako czynnik ich twórczego rozwoju”, którego prezentacja jest elementem wieczoru, jest realizowany przez Fundację „Przestrzeń”. Warto podkreślić, że zadanie to otrzymuje wsparcie finansowe ze środków Województwa Podlaskiego, co dowodzi, jak ważne jest wspieranie inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych wśród młodego pokolenia.

Zapraszamy wszystkich miłośników teatru oraz tych, którzy chcieliby odkryć jego fascynujący świat, na tę wyjątkową prezentację artystycznego talentu i zaangażowania młodzieży Sokółki. To spotkanie, pełne emocji i refleksji, z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia oraz zainspiruje do dalszego odkrywania tajemnic teatru.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

źródło: sokolka.pl

Poprzedni Post

Świąteczny Kiermasz Charytatywny na Rzecz Igora Antuszewskiego – Wspólna Akcja Szkoły i Fundacji

Następny Post

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe: Tworzymy Razem Ozdoby i Kartki Świąteczne

post-bars

Zostaw Komentarz