LOADING...

2023-12-19

Sukces Pływaków UKS OMEGA na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich

14 grudnia 2023 roku stał się dniem triumfu dla zawodników UKS OMEGA w Sokółce, którzy wzięli udział w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich „Bijemy Rekordy Życiowe” w Wyszkowie. To wydarzenie zgromadziło 350 utalentowanych pływaków z 25 klubów reprezentujących województwa mazowieckie, podlaskie i warmińsko-mazurskie.

Dwudziestka medali dla OMEGI

Pływacy OMEGi pod wodzą trenerów Konrada Stackiewicza i Rafała Czarneckiego zdobyli łącznie 19 medali, co bez wątpienia świadczy o ich doskonałej formie i determinacji w rywalizacji.

W kategorii wiekowej 9 lat Izabela Paszko zdobyła brązowy medal na 50 metrów stylem klasycznym, udowadniając swoje umiejętności na starcie zawodów.

W kategorii wiekowej 10 lat Lena Matys okazała się najszybsza na 50 metrów stylem dowolnym, zdobywając zaszczytny złoty medal. Aleksandra Tur i Dominika Olchowik zdobyły srebrne medale, odpowiednio na 50 metrów stylem grzbietowym i klasycznym. Aleksandra Firs wywalczyła brąz na 50 metrów stylem klasycznym.

W kategorii wiekowej 12 lat Maja Kozaczyńska zdobyła złoto na 100 metrów stylem dowolnym i srebro na 50 metrów stylem dowolnym. Aleksandra Joszczyk zdobyła złoto na 50 metrów stylem klasycznym i brąz na 50 metrów stylem grzbietowym.

W kategorii wiekowej 13 lat Paulina Breczko zdobyła złoto na 50 metrów stylem dowolnym i srebro na 50 metrów stylem grzbietowym. Aleksandra Stupak i Anastazja Paszko zdobyły srebrne medale, odpowiednio na 100 metrów stylem grzbietowym i dowolnym.

W kategorii wiekowej 14 lat i starsi Amelia Jurgiel zdobyła złoto na 100 metrów stylem zmiennym i brąz na 50 metrów stylem motylkowym. Dawid Uljasz zdobył złoto na 50 metrów stylem klasycznym i srebro na 50 metrów stylem dowolnym. Zuzanna Breczko zdobyła dwa srebrne medale na 50 metrów stylem klasycznym i dowolnym.

Dodatkowo, Ada Kozaczyńska, Lena Staranowicz, Kornel Gimier oraz Maja Konik osiągnęli bardzo dobre rezultaty, bijąc swoje rekordy życiowe.

Sokólska Omega na fali sukcesu

Sukces OMEGI na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich to zaszczyt nie tylko dla samego klubu, ale także dla miasta Sokółka. Zawodnicy udowodnili, że regularne treningi, determinacja i pasja przynoszą wymierne efekty. Gratulujemy wszystkim pływakom i ich trenerom oraz życzymy kolejnych sukcesów podczas przyszłych zawodów!

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

„GraMyFalami” – Muzyczna Podróż Odkrywania Siebie dla Młodzieży

Następny Post

Sylwestrowa Moc Przebojów z AZALiSZ – Szalone Tournée po Latach 80.

post-bars

Zostaw Komentarz