LOADING...

2023-12-19

Wspólne Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej i Rady Seniorów w Sokółce: Jednomyślne Poparcie dla Przyszłorocznego Budżetu

W dniu 12 grudnia 2023 roku w sokólskim magistracie odbyło się wyjątkowe wspólne posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej i Rady Seniorów. Spotkanie zgromadziło zarówno przedstawicieli młodego pokolenia, jak i doświadczonych seniorów, którzy razem podjęli ważne decyzje dotyczące przyszłorocznego budżetu gminy.

W obradach uczestniczyła Burmistrz Sokółki, Ewa Kulikowska, która dzieliła to wyjątkowe spotkanie z Zastępcami, Adamem Kowalczukiem i Adamem Juchnikiem. Oprócz nich, w dyskusji brali udział również Sekretarz Sokółki, Piotr Romanowicz, oraz Główna Księgowa z Urzędu Miejskiego w Sokółce, Joanna Biziuk.

Głównym celem spotkania było omówienie projektu budżetu na przyszły rok. Młodzież oraz seniorzy mieli okazję dowiedzieć się, jakie środki budżetowe będą dysponować w nadchodzącym roku i jakie inwestycje są planowane na najbliższą przyszłość.

W trakcie dyskusji zarówno młodzież, jak i seniorzy jednogłośnie poparli projekt przyszłorocznego budżetu. Ta zgodność stanowiła istotne wyrażenie wspólnoty międzypokoleniowej, gdzie różne grupy społeczne wspólnie dbają o rozwój i dobrobyt swojego miasta.

Niecodzienny charakter spotkania podkreślała również okoliczność, że tego dnia obchodziła swoje urodziny Burmistrz Sokółki, Ewa Kulikowska. Młodzieżowa Rada Miejska złożyła życzenia z tej okazji, wyrażając życzenie spełnienia marzeń, zdrowia oraz obfitości życzliwych ludzi w otoczeniu Pani Burmistrz.

Wspólne posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej i Rady Seniorów nie tylko przyczyniło się do jednomyślnego poparcia dla przyszłorocznego budżetu, ale także ukazało siłę współpracy między pokoleniami, co stanowi istotny element kształtowania społecznej harmonii w gminie Sokółka.

źródło: sokolka.pl

 

Poprzedni Post

Rekolekcje Adwentowe w Suchowoli – Duchowe Przeżycie i Wspólnota Modlitewna

Następny Post

Przekształcenie Spółki Przymusowej Wspólnoty Gruntowej wsi Nowa Rozedranka

post-bars

Zostaw Komentarz