LOADING...

2024-01-04

Gminny Przegląd Grup Jasełkowych i Kolędniczych

14 stycznia 2024 roku o godzinie 13:00 sala świetlicowa Gminnego Ośrodka Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie stanie się miejscem, gdzie zagości magia kolędniczych dźwięków i barwnego folkloru. Wszystko to za sprawą Gminnego Przeglądu Grup Jasełkowych i Kolędniczych, którego organizatorami są Wójt Gminy Szudziałowo oraz Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji.

Spotkanie Tradycji z Nowoczesnością

Przegląd ten to nie tylko okazja do wspólnego śpiewania kolęd i podziwiania tradycyjnych jasełek, ale również platforma dla kreatywności i nowatorskich interpretacji tego pięknego folkloru. Grupy jasełkowe oraz kolędnicze z regionu będą miały szansę zaprezentować swoje umiejętności scenicznego wyrazu, zanurzając zgromadzoną publiczność w atmosferę magicznych opowieści o narodzeniu Jezusa.

Barwny Krajobraz Artystyczny

Przewidujemy, że sala świetlicowa GOAKiR w Szudziałowie rozbrzęczy się dźwiękami tradycyjnych instrumentów, a kostiumy grup jasełkowych ożyją w barwnym tańcu świateł. Wyobraźnia uczestników i publiczności nie będzie miała granic – od klasycznych scenek jasełkowych po nowoczesne interpretacje kolęd, każdy uczestnik będzie miał szansę pokazać swój unikalny talent i pasję.

Dobra Zabawa Dla Całej Rodziny

To wydarzenie nie tylko integruje lokalną społeczność, ale także dostarcza wspaniałej rozrywki dla całych rodzin. Przegląd jest doskonałą okazją, aby przeżyć razem niezapomniane chwile, wypełnione radością, muzyką i wspólnym śpiewaniem.

Wsparcie Organizatorów

Inicjatywa Wójta Gminy Szudziałowo oraz Gminnego Ośrodka Animacji Kultury i Rekreacji to dowód na to, że tradycje mają swoje niezaprzeczalne miejsce w sercach społeczności lokalnych. Dzięki ich wsparciu, grupy artystyczne mają okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz przyczynić się do kultywowania dziedzictwa kulturowego.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy mieszkańców Szudziałowa i okolic oraz wszystkich miłośników tradycji kolędniczych i jasełkowych do uczestnictwa w Gminnym Przeglądzie Grup Jasełkowych i Kolędniczych. Niech to będzie czas wspólnego świętowania, twórczej ekspresji i radosnego kolędowania.

Do zobaczenia 14 stycznia o godzinie 13:00 w sali świetlicowej GOAKiR w Szudziałowie – tam, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a serca wypełnione są magią świąt Bożego Narodzenia!

Poprzedni Post

Ferie Zimowe z GOKSiT Korycin

Następny Post

Gminny Koncert Kolęd Sąsiedzkich

post-bars

Zostaw Komentarz