LOADING...

2024-01-09

Wspólne Kolędowanie w Janowie: Msza Święta i Koncert Chóru Janowianie

 

14 stycznia 2024 r. to dzień, który Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Janowie oraz Parafia Św. Jerzego w Janowie przeznaczają na wyjątkowe wspólne kolędowanie. W sercu miasta, w kościele Św. Jerzego, o godzinie 9:00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta, którą ozdobią dźwięki tradycyjnych polskich kolęd.

Program Wydarzenia:

  1. 🙏 Msza Święta: Rozpoczynające wydarzenie nabożeństwo, w trakcie którego wspólnota parafialna zgromadzi się, aby wspólnie przeżywać radosne chwile świątecznego okresu. Msza Święta w kościele Św. Jerzego to czas modlitwy, refleksji i jednoczenia się w duchowym środowisku.
  2. 🎶 Koncert Chóru Janowianie: Po zakończeniu Mszy Świętej, uczestnicy będą mieli okazję delektować się koncertem Chóru Janowianie pod kierownictwem Lilii Żylińskiej. Wspaniali artyści przeniosą słuchaczy w magiczny świat polskich kolęd, tworząc atmosferę pełną harmonii i radości.

Chór Janowianie:

Chór Janowianie to zespół, który z dumą reprezentuje lokalną społeczność muzyczną. Pod kierunkiem utalentowanej dyrygentki Lilii Żylińskiej, chór prezentuje wysoki poziom artystyczny i zawsze chętnie dzieli się swoim muzycznym talentem z mieszkańcami Janowa.

Zaproszenie do Udziału:

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Janowa i okolic na to wyjątkowe wydarzenie. Wspólne kolędowanie to nie tylko okazja do wysłuchania pięknych dźwięków kolęd, ale także możliwość spędzenia czasu w gronie lokalnej społeczności, czerpiąc radość ze wspólnego śpiewu i modlitwy.

Miejsce:

Kościół Św. Jerzego w Janowie.

Data i Godzina:

14 stycznia 2024 r. o godzinie 9:00.

Poprzedni Post

Świąteczno-Karnawałowy Koncert w Suchowoli

Następny Post

Zimowa Podróż Dookoła Świata z Sidrzańskim Ośrodkiem Kultury

post-bars

Zostaw Komentarz