LOADING...

2024-01-09

Zimowa Podróż Dookoła Świata z Sidrzańskim Ośrodkiem Kultury

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2024 roku Sidrzański Ośrodek Kultury zaprasza dzieci w wieku od 7 do 14 lat na niezapomnianą Zimową Podróż Dookoła Świata. To wyjątkowe wydarzenie, które połączy edukację, zabawę i integrację w jedno, pełne niespodzianek i radosnych chwil.

Program Zimowej Podróży:

  1. Zabawy Integracyjno-Animacyjne: Rozpoczniemy naszą podróż od zabaw, które pozwolą dzieciom lepiej się poznać, zintegrować i poczuć się swobodnie w gronie nowych przyjaciół.
  2. Zajęcia Kreatywne: Rozwijajmy kreatywność poprzez różnorodne warsztaty, które pozwolą maluchom wyrazić swoją wyobraźnię. Tworzenie prac plastycznych, rękodzieła i eksperymentowanie z różnymi technikami artystycznymi będą nieodłącznym elementem naszej podróży.
  3. Zajęcia Sportowe: Aktywność fizyczna to klucz do zdrowego rozwoju. Zajęcia sportowe dostosowane do wieku uczestników pomogą rozwijać sprawność, koordynację i umiejętności zespołowe.
  4. Zajęcia Filmowe: Dla młodych kinomanów przygotowaliśmy specjalne zajęcia filmowe, gdzie dzieci będą mogły wejść w świat magii kina.
  5. Zajęcia Biblioteczne: Książki są niezwykłym źródłem wiedzy i przygód. Zajęcia biblioteczne pozwolą dzieciom odkrywać fascynujący świat literatury, rozwijać zamiłowanie do czytania i dzielić się wrażeniami z innymi uczestnikami.
  6. Wycieczka Autokarowa: Planujemy wycieczkę autokarową, podczas której uczestnicy będą mieli okazję poznać bliżej swoje otoczenie.
  7. Śnieżne Zabawy: Cieszmy się zimową aurą! Podczas naszej podróży nie zabraknie tradycyjnych zimowych zabaw na świeżym powietrzu. Stworzymy razem bałwana, zorganizujemy zawody w saneczkach i przeżyjemy wiele śnieżnych przygód.

Zapisy i Informacje:

  • Zapisy przyjmowane są wyłącznie w bibliotece Sidrzańskiego Ośrodka Kultury.
  • Wpisowe wynosi 20 zł.
  • Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania uczestnictwa.

 

 

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Wspólne Kolędowanie w Janowie: Msza Święta i Koncert Chóru Janowianie

Następny Post

Obwieszczenie Wojewody Podlaskiego o kwalifikacji wojskowej 2024

post-bars

Zostaw Komentarz