LOADING...

2024-01-30

Adopcja Bezdomnych Psów z Gminy Kuźnica: “GREEN HOUSE”

Często spotykamy bezdomne psy na ulicach, które potrzebują naszej pomocy i ciepłego domu. Gmina Kuźnica podjęła kroki w kierunku rozwiązania tego problemu poprzez współpracę z Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt “GREEN HOUSE” w Krzeczkowie.

Lokalizacja i Opieka: Schronisko “GREEN HOUSE” mieści się w malowniczej miejscowości Krzeczkowo 63, 19-100 Mońki. To miejsce, gdzie bezdomne psy z terenu Gminy Kuźnica znalazły schronienie, opiekę i nadzieję na nowe, lepsze życie.

Psy, które trafiają do schroniska, są odłowione z terenu gminy, po czym przewożone do “GREEN HOUSE”. Tam każdy czworonóg jest objęty staranną opieką, zapewniając mu warunki do rekonwalescencji oraz okazję do nawiązania nowej więzi z człowiekiem.

Adopcja – Nowy Dom i Nowa Szansa: Jeśli jesteś gotów podjąć decyzję o adopcji i dać bezdomnemu psu nowy dom, Schronisko “GREEN HOUSE” to idealne miejsce do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. Osoby zainteresowane adopcją mogą skontaktować się ze schroniskiem pod numerem telefonu 604 798 164 lub za pośrednictwem e-maila: green_house63@tlen.pl.

Na stronie schroniska dostępny jest katalog bezdomnych psów, które czekają na nowych właścicieli. Link do katalogu znajduje się pod adresem: www.schronisko-gh.pl/portfolio/gmina-kuznica/

Twoja Decyzja Może Zmienić Życie! Adopcja to nie tylko dłonie otwarte na psa, ale serce gotowe na nową miłość. Znalezienie bezdomnemu zwierzęciu domu to akcja pełna empatii, która przynosi radość zarówno psu, jak i jego nowym opiekunom. Daj bezdomnemu psu szansę na nowe życie, a otrzymasz wiernego przyjaciela na lata.

 

źródło: kuznica.ug.gov.pl

 

Poprzedni Post

Walentynkowe Warsztaty Tworzenia Świec Żelowych w Izbie Tkactwa Dwuosnowego w Janowie

Następny Post

Spotkanie Kobiet w Gminnym Ośrodku Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie: “Być Kobietą, Być Kobietą – Ciao Bella!”

post-bars

Zostaw Komentarz