LOADING...

2024-01-30

Koncert Kolęd we Współczesnej Odsłonie z Zespołem Winnica i Gościnnym Udziałem Faustyny Maciejczuk

 

Wszystkich miłośników pozytywnej energii, wspólnego śpiewania i wyjątkowej atmosfery koncertów zapraszamy na niezapomniany wieczór pełen kolęd i radości. Już 1 lutego (czwartek) o godzinie 18:00, Kino Sokół w Sokółce stanie się miejscem magicznego koncertu dziecięco-młodzieżowego zespołu Winnica z Białegostoku.

Zespół Winnica, znany ze swojej niepowtarzalnej interpretacji tradycyjnych kolęd, przedstawi publiczności utwory w nowoczesnych i żywiołowych aranżacjach. Ta młoda i utalentowana grupa wniesie do klasycznych melodii świeżość i energetyczny oddech.

Specjalnym gościem wieczoru będzie Faustyna Maciejczuk, utalentowana artystka młodego pokolenia. Wokalistka, autorka tekstów, producentka i skrzypaczka, Faustyna z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych swoim niezwykłym głosem i charyzmatyczną obecnością na scenie.

W koncercie wezmą także udział profesjonalni artyści, tak jak Michał Kalinowski na saksofonie, Marcin Kownacki na gitarze, Tomasz Duszczenko na gitarze basowej, Kinga Kurstak na instrumentach klawiszowych, Wojciech Brański na perkusji oraz ks. Wojciech Trzaska na gitarze.

To nie tylko koncert muzyczny, ale również okazja do wspólnego kolędowania oraz propagowania idei pracy misjonarskiej. Poza artystycznymi doświadczeniami, koncert będzie miał również wymiar charytatywny. Po występie odbędzie się kwesta na rzecz podopiecznych Kithatu w Kenii, co dodatkowo sprawi, że to wydarzenie będzie miało wyjątkowy wymiar społeczny.

Wstęp na koncert jest wolny, co czyni go dostępnym dla wszystkich mieszkańców Sokółki i okolic. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na magiczny wieczór pełen muzyki, radości i dobrej energii.

 

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Wybory Samorządowe 2024 już za 67 Dni

Następny Post

Wernisaż Wystawy Malarstwa Olega Kobzara z Recitalem Artysty

post-bars

Zostaw Komentarz