LOADING...

2024-01-30

Spotkanie Kobiet w Gminnym Ośrodku Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie: “Być Kobietą, Być Kobietą – Ciao Bella!”

Gminny Ośrodek Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie serdecznie zaprasza panie na wyjątkowe spotkanie dedykowane pięknu, wdziękowi i włoskiej kulturze. Wydarzenie odbędzie się 8 lutego o godzinie 10:00 i obiecuje niezapomniane chwile pełne emocji, smaków i inspiracji.

Program Spotkania:

  1. Konkurs Kulinarny: Włoskie Desery i Przystawki
    • Kochasz gotować i eksperymentować w kuchni? Przygotuj włoski deser lub przystawkę, by wziąć udział w naszym konkursie kulinarnym. Nie tylko zdobędziesz szansę na wygraną, ale także podzielisz się smakiem Włoch z innymi uczestniczkami.
  2. Wystawa Filiżanek: “Un Caffè, Per Favore!”
    • Kawa towarzyszy Włochom na co dzień, towarzyszy im w radosnych chwilach i poważnych rozmowach. Stworzymy niepowtarzalną wystawę, która przeniesie nas do włoskiej kawiarni.
  3. Podróże Małe i Duże: Wenecki Karnawał
    • Wenecki Karnawał to jedno z najbardziej rozpoznawalnych świąt we Włoszech. Przygotuj się na podróż w czasie i przestrzeni, by poznać tajemnice karnawałowej maski.

To spotkanie to doskonała okazja, by celebrować piękno kobiecości, dzielić się pasjami i inspirować się nawzajem. “Być Kobietą, Być Kobietą – Ciao Bella!” to więcej niż wydarzenie – to wspólnota kobiet, która ceni piękno życia i różnorodność świata.

Serdecznie zapraszamy wszystkie panie do udziału w tym niezwykłym spotkaniu. Niech Ciao Bella będzie symbolem naszej radości i wspólnie spędzonych chwil.

Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie na dzień pełen uroku, smaku i włoskiego stylu!

 

 

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Adopcja Bezdomnych Psów z Gminy Kuźnica: “GREEN HOUSE”

Następny Post

Emocje i Rywalizacja na Halowym Turnieju Dzikich Drużyn w Sokółce!

post-bars

Zostaw Komentarz