LOADING...

2024-01-30

Wernisaż Wystawy Malarstwa Olega Kobzara z Recitalem Artysty

 

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, które odbędzie się 4 lutego (niedziela) o godzinie 17:00 w Kamienicy Tyzenhauza. W programie tego wieczoru znajdzie się wernisaż wystawy malarstwa renomowanego artysty Olega Kobzara, połączony z niezwykłym recitalem autora.

Oleg Kobzar, urodzony w 1971 roku w Homlu na Białorusi, to artysta wszechstronny, zdolny do wyrażania swojej twórczości zarówno poprzez malarstwo, jak i muzykę. Absolwent Republikańskiej Szkoły Artystycznej im. Achremczyka oraz Akademii Sztuk Pięknych na Białorusi, specjalizujący się w malarstwie sztalugowym. Po ukończeniu studiów osiedlił się w Polsce, gdzie od 2006 roku mieszka w Białymstoku i pełni funkcję artysty chóru w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Jego talent obejmuje nie tylko dziedzinę malarską, ale także muzyczną. Kobzar jest kompozytorem muzyki do własnych tekstów, a także do utworów znanych białoruskich poetów. Regularnie koncertuje, prezentując swoją twórczość zarówno malarską, jak i muzyczną. Jego obrazy zdobią kolekcje sztuki na całym świecie.

Wernisaż, który będzie miał miejsce w Kamienicy Tyzenhauza, to okazja nie tylko do podziwiania wyjątkowych dzieł Olega Kobzara, ale również do wysłuchania autorskich utworów artysty w wykonaniu na żywo. Recital, trwający godzinę, będzie niepowtarzalną podróżą w świat emocji, dźwięków i barw.

Wystawa malarstwa będzie dostępna dla zwiedzających do 16 lutego, dając wszystkim zainteresowanym szansę na zgłębienie tajemniczej i fascynującej twórczości tego wyjątkowego artysty. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i dobrej muzyki na to wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Koncert Kolęd we Współczesnej Odsłonie z Zespołem Winnica i Gościnnym Udziałem Faustyny Maciejczuk

Następny Post

Eliminacje Rejonowe XXXI Ogólnopolskiego Festiwalu “Piosenka Białoruska 2024” i Koncert Zespołu z Podlasia

post-bars

Zostaw Komentarz