LOADING...

2024-01-30

Wybory Samorządowe 2024 już za 67 Dni

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, rad dzielnic m.st. Warszawy, oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, Burmistrz Sokółki informuje, że wybory samorządowe 2024 rozpoczną się za 67 dni.

Wszelkie istotne informacje oraz wzory dokumentów związanych z procesem wyborczym są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Sokółce poprzez stronę: Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Sokółce.

Dodatkowo, Państwowa Komisja Wyborcza udostępniła informacje na temat wyborów samorządowych 2024 na swojej stronie internetowej: Strona Państwowej Komisji Wyborczej.

Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2024 r. określa datę wyborów na niedzielę, 7 kwietnia 2024 r. To właśnie tego dnia mieszkańcy będą mieli możliwość wyboru przedstawicieli do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw, rad dzielnic m.st. Warszawy, a także wybór wójtów, burmistrzów i prezydentów miast.

Proces wyborczy to istotny moment w życiu samorządów lokalnych, dający mieszkańcom okazję do udziału w kształtowaniu swojej społeczności. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wyborach zachęca się do śledzenia informacji oraz aktywnego uczestnictwa w procesie demokratycznym, który odgrywa kluczową rolę w lokalnym samorządzie.

źródło: sokolka.pl

Poprzedni Post

Rozpoczęcie Procedury Rekrutacji do Przedszkoli w Gminie Sokółka na Rok Szkolny 2024/2025

Następny Post

Koncert Kolęd we Współczesnej Odsłonie z Zespołem Winnica i Gościnnym Udziałem Faustyny Maciejczuk

post-bars

Zostaw Komentarz