LOADING...

2024-02-06

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Suchowoli – Niezapomniany Wieczór Śmiechu!

W dniu 25 lutego 2024 r. sala kina Kometa w Suchowoli stanie się miejscem niezapomnianego śmiechu, ponieważ na scenie wystąpi niekwestionowany król polskiego kabaretu – Kabaret Trzecia Strona Medalu. Zespół ten od lat zachwyca publiczność swoim satyrycznym podejściem do życia oraz dowcipnymi skeczami.

O Kabarecie Trzecia Strona Medalu

Kabaret Trzecia Strona Medalu powstał w 2011 roku w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. Grupa składa się z czterech utalentowanych artystów: Marka Gajewskiego, Wojciecha Smyka, Łukasza Adamusa i Szczepana Szubzdy. Zespół słynie z inteligentnego humoru, dowcipnych piosenek oraz znakomitej interakcji z widzami.

Sukcesy Kabaretu

Kabaret Trzecia Strona Medalu może poszczycić się udziałem w ponad 90 festiwalach kabaretowych. Ich kreatywność i unikalne podejście do sztuki kabaretowej zaowocowały ponad 70 nagrodami i wyróżnieniami. Zespół zdobył uznanie zarówno jury, jak i publiczności na renomowanych wydarzeniach, takich jak Ryjkowy Konkurs na Boczku, Festiwal “TRYBUNAŁY UŚMIECHU” czy Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry.

Nowy Program – “Zuchwałość rzeczy marnych”

W nowym programie zatytułowanym “Zuchwałość rzeczy marnych”, kabaret odsłoni trzecią stronę medalu sytuacji, z którymi każdy z nas może się utożsamić. Skecze, piosenki i premierowe numery niosące ogromną dawkę humoru i emocji będą skierowane bezpośrednio w stronę widza. Kabaret obiecuje niespodzianki i interakcje z publicznością.

Bilety i Informacje Praktyczne

Bilety na występ Kabaretu Trzecia Strona Medalu można nabywać online poprzez stronę kbq.pl/118080. Wieczór zapowiada się pełen śmiechu, inteligentnych żartów i niezapomnianych przeżyć. Nie przegap okazji, aby spędzić wieczór w towarzystwie ulubionego kabaretu!

To wydarzenie jest doskonałą okazją do ucieczki od codziennych zmartwień i wspaniałej zabawy w gronie przyjaciół. Kabaret Trzecia Strona Medalu gwarantuje doskonałą rozrywkę, pełną śmiechu i pozytywnej energii.

źródło: facebook.pl

 

Poprzedni Post

Dofinansowanie na Likwidację Barier Architektonicznych

Następny Post

Zbieramy Elektronikę w Łubiance – Akcja Przyjmowania Sprzętu Elektrycznego do 14 lutego!

post-bars

Zostaw Komentarz