LOADING...

2024-02-06

Wzmożona Aktywność Wojska Polskiego w Gminie Sidra: 10-13 Luty 2024

Informujemy mieszkańców gminy Sidra, że w dniach 10-13 lutego br. planowane są ćwiczenia Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej na terenie naszej lokalności. Te planowane manewry stanowią część działań mających na celu zwiększenie gotowości obronnej państwa.

Działania Wojska Polskiego są kluczowe dla bezpieczeństwa i obronności naszego kraju. W związku z tym apelujemy do mieszkańców o przestrzeganie pewnych zasad w trakcie tych ćwiczeń:

1. Niepublikowanie Informacji i Zdjęć

Prosimy o niepublikowanie żadnych informacji ani zdjęć obrazujących ruchy wojsk. Zachowanie tej zasady ma na celu zachowanie tajemnicy działań wojskowych i uniknięcie ewentualnych zagrożeń.

2. Nieudostępnianie Lokalizacji, Dat i Godzin Przemieszczania się Wojsk

Wstrzymaj się od udostępniania informacji dotyczących lokalizacji, dat i godzin przemieszczania się kolumn wojskowych. Te dane są kluczowe dla zachowania skuteczności ćwiczeń oraz bezpieczeństwa uczestników.

3. Uważaj na Przemieszczające się Pojazdy Wojskowe

W trakcie ćwiczeń, możliwe jest zwiększone występowanie pojazdów wojskowych na drogach gminy. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróży i uważanie na ewentualne przemieszczające się kolumny wojskowe.

4. Wspieraj Wojsko Polskie

Poprzez przestrzeganie powyższych zasad i wspieranie działań Wojska Polskiego, aktywnie uczestniczysz w budowaniu bezpieczeństwa kraju i dbasz o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z lokalnymi władzami gminy Sidra. Razem tworzymy bezpieczne środowisko dla nas wszystkich.

źródło: gmina-sidra.pl

Poprzedni Post

Mistrzostwa Gminy Sidra w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Sidra

Następny Post

Podsumowanie Turnieju w Tenisie Stołowym w Krynkach

post-bars

Zostaw Komentarz