LOADING...

2024-02-15

Przedszkolaki z Sokółki biorą udział w „Aniołkowym Graniu” po raz szósty

Przedszkole nr 5 w Sokółce aktywnie zaangażowało się w Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Aniołkowe Granie” po raz szósty. Inicjatywa ta ma na celu propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego wśród dzieci, młodzieży, rodziców oraz placówek edukacyjnych. Jednym z głównych założeń projektu jest integracja różnych środowisk, takich jak przedszkola, szkoły i placówki opiekuńcze.

Przez okres od 14 grudnia trwała zbiórka na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Supraślu. Zarówno rodzice, dzieci, jak i pracownicy przedszkola włączyli się aktywnie do zbiórki, przynosząc środki czystości i artykuły higieniczne. Dodatkowo wsparcie przyszło także w formie datków finansowych. Dzięki tej ofiarności udało się przygotować wartościowe prezenty dla podopiecznych Domu Dziecka. Inicjatywa ta po raz kolejny dowiodła, że małe serca przedszkolaków potrafią okazać ogromną hojność i empatię, dzieląc się z tymi, którzy potrzebują wsparcia.

Koncert finałowy, który odbył się 9 lutego 2024 r., stanowił podsumowanie całej akcji. Mali artyści z przedszkola wzruszyli publiczność swoimi występami, prezentując swoje zdolności przed szerokim gronem widzów. Wydarzenie to nie tylko dostarczyło niezapomnianych chwil emocji, ale także podkreśliło siłę solidarności i zaangażowania społeczności przedszkolnej w wspieranie inicjatyw charytatywnych.

źródło: sokolka.pl

 

Poprzedni Post

Ćwiczenia ŻUBR-24 na Podlasiu: Współpraca służb w sytuacjach kryzysowych

Następny Post

Spektakle premierowe w Kinie Sokół

post-bars

Zostaw Komentarz