LOADING...

2024-04-09

Antoni Gorgoń Grucha w Kinie Kometa

W dniu 27 kwietnia 2024 r. (sobota) o godzinie 19:00 w kinie Kometa w Suchowoli zagości niepowtarzalny komik Antoni Gorgoń Grucha! To wyjątkowa okazja na wieczór pełen śmiechu, humoru i kontrowersji, który pozostawi niezapomniane wrażenia każdemu widzowi.

Występ Antoniego Gorgonia Gruchy obiecuje być wyrazistym, zaskakującym i pełnym mocnych słów. Choć unika polityki, nie stroni od wyrażania swojego zdania na tematy życia publicznego, kultury i sztuki. Jego autorski program, wzbogacony o charakterystyczny kaszkiet i marynarkę, to prawdziwa uczta dla miłośników dobrej rozrywki.

Grucha, bo tak nazywają go jego wierni fani, jest jednym z najpopularniejszych solistów kabaretowych młodego pokolenia. Jego kultowe powiedzenia, takie jak “Ale bida”, “Gdzie jest Jacuś Cygan?” czy “Zlikwidować!”, weszły na stałe do polskiej nowomowy. Nie brakuje także wyśmiewania tekstów polskich piosenek, co stanowi stały element jego programu na żywo.

Antoni Gorgoń Grucha jest uczestnikiem największych festiwali kabaretowych w Polsce i nie tylko. Widzowie mieli okazję podziwiać jego występy na czołowych stacjach telewizyjnych oraz na platformach streamingowych, takich jak Mazurska Noc Kabaretowa w Mrągowie na TV Puls, Rybnicka Jesień Kabaretowa “Ryjek” na TV Polsat, czy Kabaret na Żywo na TV Polsat. Można go również było zobaczyć na platformach Player, Wow oraz Ipla.

Nie przegap okazji na spotkanie z jednym z najbardziej charyzmatycznych komików współczesnego kabaretu! Bilety do nabycia na stronie Kup bilecik.

źródło: kupbilecik.pl

Poprzedni Post

Posadźmy Razem Drzewo: Wielokulturowa Inicjatywa dla Przyrody

Następny Post

Spotkania przyrodnicze “Każdy ma Swój Las”

post-bars

Zostaw Komentarz