LOADING...

2023-12-07

Kabaret FiFa-RaFa z Programem “Rodzina Plus” – Wieczór Pełen Śmiechu i Satyrycznych Spostrzeżeń o Życiu Rodzinnym

Ola i Mateusz Kwiatkowscy, znani jako Kabaret FiFa-RaFa, przygotowują się do wyjątkowego wieczoru rozrywki w Sokółce! Ich program „Rodzina Plus” obiecuje nie tylko ogromną dawkę śmiechu, ale także autentyczną mieszankę doświadczenia scenicznego i prawdziwych emocji.

Młodzi, urodziwi i niezwykle skromni artyści zyskali uznanie publiczności swoimi odważnymi i zabawnymi skeczami. Widzowie mieli okazję podziwiać ich występy w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV, Kino Polska i wielu innych. Para Kabaretu FiFa-RaFa zdobyła nawet GRAND PRIX na renomowanym festiwalu PAKA w Krakowie.

Program „Rodzina Plus” to nie tylko opodatkowana dawka śmiechu, ale również wsparcie dla polskich rodzin, które potrzebują świetnej zabawy. W repertuarze znajdziemy żarty słowne, obyczajowe i sytuacyjne oparte na tematyce życia rodzinnego, ale nie tylko. Kabaret FiFa-RaFa nie boi się poruszać różnorodnych kwestii, zaspokajając wszelkie potrzeby na żart i satyrę.

Jeśli chcesz doświadczyć wieczoru pełnego humoru i inteligentnej satyry, koniecznie weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu! Występ Kabaretu FiFa-RaFa odbędzie się w Sokółce, a biletów można szukać na stronie Biletyna.pl lub zakupić bezpośrednio w kasie Kina Sokół. Warto pamiętać, że cena biletów wynosi 30 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu występu.

Pamiętaj, że bilet na ten wyjątkowy spektakl może być również doskonałym pomysłem na mikołajkowy prezent lub prezent pod choinkę dla bliskiej osoby. Sprzedaż rusza od wtorku, więc już teraz zaplanuj wieczór pełen śmiechu z Kabaretem FiFa-RaFa i ich programem “Rodzina Plus”!

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe: Tworzymy Razem Ozdoby i Kartki Świąteczne

Następny Post

Pielgrzymka do Portugalii

post-bars

Zostaw Komentarz