LOADING...

Rekolekcje Adwentowe Ruchu Światło-Życie w Parafii św. Antoniego w Sokółce – Czas na Duchowe Przygotowanie do Świąt

Parafia św. Antoniego w Sokółce serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjątkowe rekolekcje adwentowe organizowane przez Ruch Światło-Życie. To doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę w przedświątecznym biegu i skoncentrować na duchowym przygotowaniu do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Szczegóły Rekolekcji:

  • Wyjazd: 15 grudnia, około godziny 16:30.
  • Powrót: 17 grudnia, planowany około godziny 14:30.
  • Koszt: 130 zł.

Rekolekcje adwentowe to wyjątkowy czas, który pozwala wiernym zanurzyć się w modlitwie, refleksji i skupieniu. Program rekolekcji obejmuje różnorodne formy modlitwy, konferencje duchowe oraz spotkania w grupach, co pozwoli uczestnikom na pogłębienie swojej wiary i lepsze zrozumienie tajemnicy Bożego Narodzenia.

Jak zapisać się na rekolekcje? Zapisy prowadzi ks. Rafał, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego warto zgłosić swoją obecność jak najszybciej, aby mieć pewność udziału w tym wyjątkowym duchowym spotkaniu.

Wyjazd na rekolekcje adwentowe to nie tylko okazja do zanurzenia się w atmosferę oczekiwania na narodziny Jezusa Chrystusa, ale również możliwość spotkania innych wiernych, dzielenia się doświadczeniami oraz wspólnego modlitewnego przygotowania się do Świąt.

Parafia św. Antoniego serdecznie zachęca do udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach, które mogą stanowić głębsze przeżycie adwentu i wprowadzić w atmosferę radości i oczekiwania na narodziny Zbawiciela. Niech ten czas będzie dla wszystkich okazją do zbliżenia się do Boga i odnalezienia prawdziwego sensu świątecznego czasu.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Pielgrzymka do Portugalii

Następny Post

Rekolekcje Adwentowe w Suchowoli – Duchowe Przeżycie i Wspólnota Modlitewna

post-bars

Zostaw Komentarz