LOADING...

2023-12-19

„GraMyFalami” – Muzyczna Podróż Odkrywania Siebie dla Młodzieży

Jeśli masz od 13 do 19 lat, czujesz, że trochę brakuje Ci wiary w siebie, a jednocześnie pragniesz poznać swoje możliwości, doświadczyć większej sprawczości, i być może nauczyć się na błędach, to nowy projekt „GraMyFalami” z programem „Równać szanse 2023” jest stworzony właśnie dla Ciebie!

O co chodzi w projekcie? „GraMyFalami” to nie tylko kolejny kurs muzyczny. To unikalna okazja dla młodych osób, aby nawiązać relacje, odkryć swoje talenty i wspólnie stworzyć prawdziwe muzyczne dzieło. Projekt, realizowany w ramach programu „Równać szanse 2023”, jest inicjatywą Sokólskiego Ośrodka Kultury, który zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału.

Jak wziąć udział? Zapisy do projektu trwają do końca roku 2023 i są naprawdę proste. Możesz zgłosić się poprzez e-mail (zapisy@sok.org.pl), telefon (48 85 711 24 25) lub skorzystać z Messengera Sokólskiego Ośrodka Kultury.

Dlaczego warto dołączyć do projektu?

  1. Odkryj siebie: Projekt „GraMyFalami” daje Ci szansę odkrycia swojego potencjału i zdobycia pewności siebie.
  2. Spróbuj, błądź, ucz się: Nie boj się błędów! To właśnie one uczą najwięcej. Projekt stawia na eksperymentowanie i rozwijanie umiejętności.
  3. Budowanie relacji: To nie tylko lekcje muzyki. To także okazja do zawarcia nowych przyjaźni i współpracy z rówieśnikami.

Kiedy startujemy? Rozpoczynamy muzyczną podróż w styczniu 2024 roku. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, co sprawia, że każdy może wziąć udział, niezależnie od sytuacji finansowej.

Więcej informacji o projekcie i zapisy na stronie Sokólskiego Ośrodka Kultury lub pod podanym numerem telefonu.

„GraMyFalami” – Twoja szansa na muzyczną przygodę, rozwój i nowe znajomości!

Więcej o cymatyce: http://www.nutao.pl/cymatyka-cos-wiecej-niz-tylko-muzyka/

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

W DUCHU ŚWIĄTECZNEJ SOLIDARNOŚCI: BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU W SOKÓŁCE

Następny Post

Sukces Pływaków UKS OMEGA na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich

post-bars

Zostaw Komentarz