LOADING...

Paczka dla Seniora 2023

W duchu wspólnoty i troski o drugiego człowieka, Burmistrz Artur Gajlewicz oraz Przewodniczący Rady Adam Wojteczko wraz z radnymi i zaangażowanymi pracownikami Urzędu Miejskiego, dołączyli do godnej inicjatywy społecznej “Paczka dla Seniora”. Akcja, której celem jest niesienie pomocy seniorom w trudnych sytuacjach życiowych, ma szczególne znaczenie w okresie zbliżających się świąt.

Inicjatywa “Paczka dla Seniora” istnieje nieprzerwanie od 2016 roku, początkowo zainicjowana i prowadzona przez pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Białostockiej. W obecnym roku Komitet Społeczny “Paczka dla seniora 2023” postanowił ponownie wesprzeć tych, którzy zasługują na szczególną troskę i uwagę.

Od 1 do 31 grudnia trwa intensywna zbiórka świątecznych paczek dla seniorów z terenu gminy Dąbrowa Białostocka. W tym okresie oddziaływania społecznego, wolontariusze, w tym pracownicy MOPS wyposażeni w identyfikatory, podejmą trud zadania i odwiedzą lokalne przedsiębiorstwa oraz instytucje z gorącą prośbą o wsparcie przedsięwzięcia.

Głównym celem akcji jest stworzenie świątecznej radości i uśmiechu na twarzach seniorów, dla których okres Bożego Narodzenia może być wyzwaniem. Paczki przygotowane z sercem, zawierające nie tylko artykuły pierwszej potrzeby, ale i odrobinę świątecznej magii, trafią do tych, którzy potrzebują wsparcia i życzliwości społeczności lokalnej.

Włączając się do akcji “Paczka dla Seniora 2023”, burmistrz, radni oraz pracownicy Urzędu Miejskiego pokazują, że wartość wspólnoty i solidarności jest niezmiennie ważna, zwłaszcza w okresie świątecznym. Każdy gest dobroci i troski przyczynia się do budowania silniejszego społeczeństwa, w którym nikt nie pozostaje sam w trudnych chwilach.

Pamiętajmy, że święta to czas dzielenia się radością i wspierania tych, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. “Paczka dla Seniora 2023” to piękna demonstracja lokalnej solidarności, której rezonans rozbrzmiewa szeroko w sercach mieszkańców Gminy Dąbrowa Białostocka.

źródło: dabrowa-bial.pl

 

Poprzedni Post

Nowe Inwestycje na Drodze do Rozwoju Gminy Dąbrowa Białostocka

Następny Post

Gmina Janów Zyskuje Dofinansowanie w IX Edycji Polski Ład

post-bars

Zostaw Komentarz