LOADING...

2023-12-19

Święty Mikołaj Odwiedza Gminę Sidra, Niosąc Radość i Świąteczne Prezenty

W dniu 16 grudnia 2023 r. mieszkańcy Gminy Sidra mieli zaszczyt gościć jednego z najbardziej rozpoznawalnych i kochanych postaci świątecznych – Świętego Mikołaja. To magiczne spotkanie było jednym z najbardziej oczekiwanych przez najmłodszych i nie tylko.

Dzieci od wielu dni wyczekiwały tej wyjątkowej chwili, gdy dźwięk dzwoniącego dzwonka Świętego Mikołaja ogłosił, że najważniejszy gość właśnie przybył. Radość maluchów była nie do opisania, a niecierpliwość przed dostaniem prezentu tylko rosnąca.

Święty Mikołaj został powitany przez dzieci świątecznym tańcem, a atmosfera była napełniona radosnymi śmiechami i okrzykami zachwytu. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja upominek, co sprawiło, że ich oczy lśniły z radości.

Na zakończenie wizyty Święty Mikołaj wyraził nadzieję, że przez kolejny rok dzieci będą równie grzeczne, co umożliwi mu powrót za rok ze świątecznymi niespodziankami. Całe spotkanie uchwyciliśmy również na pamiątkowych zdjęciach, które z pewnością będą ozdobą rodzinnych albumów.

Organizacja tego wyjątkowego wydarzenia była możliwa dzięki zaangażowaniu i staraniom Kierownika Sidrzańskiego Ośrodka Kultury, Pani Anny Hołubowskiej, we współpracy z Gminą Sidra. Dodatkowo, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sidrze dbali o bezpieczeństwo podczas spotkania.

Radość i zadowolenie dzieci, widząc Świętego Mikołaja, są najpiękniejszym podziękowaniem i motywacją dla organizatorów. Mikołaju, serdecznie dziękujemy za odwiedziny i za całą radość, którą przyniosłeś. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej wizyty za rok!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia tej magicznej atmosfery świątecznej radości w Gminie Sidra!

źródło: gmina-sidra.pl

 

Poprzedni Post

Harcerze z Kuźnicy Roznoszą Betlejemskie Światełko Pokoju – Zapraszają do Wspólnego Świętowania

Następny Post

Sukcesem Zakończona Przebudowa i Rozbudowa Drogi Gminnej w Krukowszczyźnie

post-bars

Zostaw Komentarz