LOADING...

2023-12-19

Sylwestrowa Moc Przebojów z AZALiSZ – Szalone Tournée po Latach 80.

Nadszedł czas na niezapomnianą sylwestrową ucztę muzyczną! W dniu 31 grudnia, już od godziny 17:00, zapraszamy wszystkich miłośników hitów lat 80. na wyjątkowy koncert zespołu AZALiSZ. To obietnica muzycznej podróży przez największe przeboje tamtego złotego okresu.

Wielkie Przeboje, Wspaniała Zabawa

Zespół AZALiSZ, znany ze swojego energetycznego podejścia do muzyki, tym razem postanowił przenieść nas do czasów, gdy na scenie królowały wyjątkowe brzmienia i niezapomniane teksty. Koncert sylwestrowy to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będziemy mogli podziwiać i wspólnie zaśpiewać największe hity lat 80.

Zagrają Dla Was M.in.:

  • „Hi-Fi”
  • „Mój jest ten kawałek podłogi”
  • „Szklana pogoda”
  • „Papierowy księżyc”
  • „Nasz Disneyland”
  • „Daj mi tę noc”

… i wiele innych niezapomnianych utworów, które z pewnością przeniosą wszystkich w czasie i wywołają fale nostalgii.

Jazda Bez Trzymanki i Wspaniała Atmosfera

Przygotujcie się na prawdziwą jazdę bez trzymanki! AZALiSZ gwarantuje niezapomnianą rozrywkę, szalone rytmy i mnóstwo pozytywnej energii. To wyjątkowy sposób na powitanie Nowego Roku w atmosferze muzyki, która jest nieśmiertelna i wciąż zachwyca kolejne pokolenia.

Wstęp Wolny, Wejściówki Już Dostępne

Jeśli jesteście gotowi na muzyczną ucztę, już teraz możecie zdobyć wejściówki. Biletów można szukać od 8 grudnia w kasie Kina Sokół. Pamiętajcie, ilość miejsc ograniczona, więc warto być szybkim, by nie przegapić tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy wszystkich na sylwestrową imprezę pełną muzyki, śmiechu i wspaniałej zabawy. AZALiSZ już czeka, aby razem z Wami powitać Nowy Rok i zainaugurować go szaloną muzyczną podróżą po latach 80. Let’s rock!

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Sukces Pływaków UKS OMEGA na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich

Następny Post

Nowe Inwestycje na Drodze do Rozwoju Gminy Dąbrowa Białostocka

post-bars

Zostaw Komentarz