LOADING...

2024-01-04

Gminny Koncert Kolęd Sąsiedzkich

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników tradycji, muzyki oraz świątecznej atmosfery na Gminny Koncert Kolęd Sąsiedzkich, który odbędzie się 28 stycznia 2024 roku o godzinie 14:00 w murach Szkoły Podstawowej w Szudziałowie. Inicjatywa ta to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu połączenie sił lokalnych talentów muzycznych oraz stworzenie przestrzeni do wspólnego kolędowania.

Radość Kolęd w Sąsiedzkiej Oprawie

Koncert Kolęd Sąsiedzkich to nie tylko okazja do wysłuchania pięknych świątecznych pieśni, ale również możliwość uczestnictwa w wspólnym śpiewaniu i dzielenia się radością z sąsiadami. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału – zarówno chórów, zespołów, jak i osób indywidualnych – serdecznie zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału.

Jak Wziąć Udział?

Zgłoszenia do udziału w koncercie przyjmowane są w Gminnym Ośrodku Animacji Kultury i Rekreacji w Szudziałowie do dnia 23 stycznia 2024 roku. Chętni mogą zgłaszać swoje występy, prezentacje kolęd, czy też indywidualne wykonania, tworząc kolorowy i różnorodny program artystyczny.

Wsparcie Organizatorów

Inicjatywa Gminnego Koncertu Kolęd Sąsiedzkich została podjęta dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Szudziałowo oraz Gminnego Ośrodka Animacji Kultury i Rekreacji. Ich starania mają na celu nie tylko rozwijanie lokalnego życia kulturalnego, ale także umożliwienie mieszkańcom aktywnego uczestnictwa w artystycznych przedsięwzięciach.

Czas na Wspólne Świętowanie

Niech Gminny Koncert Kolęd Sąsiedzkich stanie się okazją do wzajemnego spotkania, wymiany życzeń oraz przeżycia niezapomnianych chwil w otoczeniu pięknych dźwięków kolęd. Czekamy na wszystkich, którzy pragną podzielić się swoim muzycznym talentem oraz tych, którzy chcą czerpać radość z magicznej atmosfery świąt.

Dołącz do Nas!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Gminnym Koncercie Kolęd Sąsiedzkich serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji i przygotowań. Niech to będzie wspólne świętowanie, pełne muzyki, radości oraz kolędniczej magii. Czekamy na Was 28 stycznia o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Szudziałowie. Do zobaczenia na wspólnym kolędowaniu!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Gminny Przegląd Grup Jasełkowych i Kolędniczych

Następny Post

Wspólne Inwestycje W Rozwój Regionu – Ponad 78 Mln Euro Dla Lokalnych Grup Działania Z Woj. Podlaskiego

post-bars

Zostaw Komentarz