LOADING...

2024-01-04

Koncertowy Sylwester z AZALiSZ – Hi-Fi Super Star, Super Hit!

W sylwestrową noc Sokółczanie mieli okazję doświadczyć prawdziwej muzycznej eksplozji, gdy na scenie zjawił się zespół Sokólskiego Ośrodka Kultury – AZALiSZ. Podczas muzycznej rozgrzewki, zespół nie tylko dostarczył niezapomnianej zabawy, ale także przeniósł publiczność w szaloną podróż do lat 80., serwując polskie przeboje w nowoczesnym, energetycznym wydaniu.

Hi-Fi Super Star, Super Hit!

Rok 2023 zakończył się przy dźwiękach niezapomnianych polskich przebojów z lat 80. AZALiSZ w mistrzowski sposób wykonał takie hity jak „Papierowy księżyc”, „Daj mi tę noc”, „Szklana pogoda”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Cykady na Cykladach” oraz tytułowe „HiFi Superstar”. Energia, jaką wnieśli na scenę, była zaraźliwa, a dziewczyny z zespołu – Agnieszka Sienkiewicz, Elżbieta Tolko, Ewa Puszko, Joanna Pigiel, Agnieszka Garkowska, Marzanna Plichta, Joanna Hołownia, Marta Jarosz, Katarzyna Klimowicz-Kułak, Bogusława Szubzda i Agata Kaźmierczak – pod batutą Pauliny Oseńko, wyśpiewały stare przeboje, które pobudziły wspomnienia publiczności.

Sceniczny Show i Humor

Koncert nie był tylko wydarzeniem muzycznym. Fantastyczny sceniczny outfit i kreatywne dekoracje dopełniły wrażenie, a dwa męskie akcenty – otwierający show Cezary vel Franek Kimono oraz tajemniczy rudowłosy gitarzysta ps. AJ – dodali nieco tajemniczości. Humor i dystans do samego siebie okazały się być kluczowymi elementami, które połączyły artystki z publicznością.

Wspaniała Prowadząca i Życzenia Noworoczne

Barbara Maj, dyrektorka SOK-u, wraz z zastępczynią Agnieszką Kozakiewicz, sprawiły, że wieczór przebiegał lekko i z humorem. Koncert zakończyły serdeczne życzenia noworoczne od burmistrz Ewy Kulikowskiej i zastępców Adama Kowalczuka oraz Adama Juchnika.

Podziękowania i Plany na Przyszłość

Organizatorzy serdecznie podziękowali publiczności za udział w wyjątkowym koncercie, obiecując, że taka muzyczna uczta musi zostać powtórzona w przyszłym roku. AZALiSZ z pewnością zapisze się w pamięci Sokółczan jako gwiazda sylwestrowej nocy, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń muzycznych i wspaniałej zabawy.

źródło: sokolka.pl

 

Poprzedni Post

Wystawa “Blisko i Daleko” – Fotograficzna Kreatywność Anny Marii Werner w Bibliotece Publicznej w Sokółce

Następny Post

Nowa Kurator Oświaty w Podlaskiem Iwona Gaweł

post-bars

Zostaw Komentarz