LOADING...

2024-01-04

Wystawa “Blisko i Daleko” – Fotograficzna Kreatywność Anny Marii Werner w Bibliotece Publicznej w Sokółce

Biblioteka Publiczna w Sokółce ma zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników sztuki i fotografii na wyjątkową wystawę zdjęć autorstwa Anny Marii Werner pt. “Blisko i Daleko”. Ekspozycja, prezentująca prace artystki, rozpocznie się 3 stycznia i będzie dostępna dla zwiedzających przez cały miesiąc.

Kreatywność na Kadrze

Prace Anny Marii Werner to nie tylko zwykłe zdjęcia. To artystyczna podróż przez różnorodne scenerie i krajobrazy, które dzięki kreatywnemu spojrzeniu autorki zyskują nowe znaczenie i głębię. Wykorzystując różnorodne techniki fotograficzne, artystka potrafi uchwycić piękno codziennych chwil, nadając im wyjątkowy charakter.

Sztuka Fotografii jako Pasja

Pani Anna Maria Werner, prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sokółce od 2023 roku, z pasją podchodzi do sztuki fotografii. Jej zainteresowanie tą dziedziną sztuki rozkwitło dzięki udziałowi w zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku. Tam zgłębiała tajniki fotografii, doskonaląc swój talent i umiejętności.

Fotograficzna Droga Rozwoju

„Fotografia to był mój sposób na wypełnienie wolnego czasu na emeryturze. Zaczęłam od zwykłego pstrykania zdjęć, zaczęłam uważniej oglądać zdjęcia na portalach fotograficznych.” – mówi pani Ania o swojej pasji. Absolwentka kursu “ABC Fotografii Cyfrowej” w Podlaskiej Akademii Fotografii, kontynuowała swoją edukację poprzez udział w plenerach fotograficznych organizowanych przez Małgorzatę Pawelczyk.

Działanie dla Społeczności

Obecnie Anna Werner dzieli się swoją pasją i wiedzą, prowadząc zajęcia fotograficzne dla innych seniorów. Jej misją jest inspirowanie innych do odkrywania piękna otaczającego świata poprzez obiektyw aparatu.

Zaproszenie do Odkrywania

Wystawa “Blisko i Daleko” to nie tylko prezentacja zdjęć, ale także opowieść o pasji, rozwoju i inspirującej podróży przez świat sztuki fotografii. Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia wystawy w holu biblioteki w godzinach otwarcia. To doskonała okazja na rozpoczęcie nowego roku w towarzystwie pięknych obrazów i zanurzenie się w fascynującym świecie fotografii.

 
źródło: sokolka.pl
 
Poprzedni Post

Odwiedziny Duszpasterskie 2024

Następny Post

Koncertowy Sylwester z AZALiSZ – Hi-Fi Super Star, Super Hit!

post-bars

Zostaw Komentarz