LOADING...

Dąbrowa Białostocka w Plebiscycie na Najpiękniejsze Iluminacje: Zagłosuj i Wesprzyj Miasto!

Z radością informujemy, że Dąbrowa Białostocka została zgłoszona do prestiżowego plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje! To wyjątkowa okazja do podkreślenia urody i magii świątecznych dekoracji, które wzbogaciły naszą przestrzeń w minionym sezonie.

Głosowanie Codziennie:

Serdecznie zapraszamy Was do codziennego oddawania głosów na Dąbrowę Białostocką w ramach plebiscytu. Każdy z Was ma możliwość oddania 10 głosów, a nagrodą w tej rywalizacji jest energooszczędny sprzęt AGD. Co ważne, nagrody te zostaną przekazane na cele charytatywne, co dodatkowo podkreśla społeczny charakter plebiscytu.

Termin Głosowania:

Głosować można do 15 stycznia 2024 roku do godziny 12:00. Mamy zaledwie kilka dni, aby pokazać, że Dąbrowa Białostocka zasługuje na miano miasta o najpiękniejszych iluminacjach.

Jak Głosować:

Zapraszamy do aktywnego udziału poprzez strony internetową plebiscytu, dostępną pod linkiem: Głosowanie na Najpiękniejsze Iluminacje. To łatwy sposób, aby wyrazić wsparcie dla naszego miasta.

Wspólna Radość:

Pragniemy podkreślić, że dzięki zaangażowaniu mieszkańców w poprzednim roku, Dąbrowa Białostocka została uznana za Świetlną Stolicą Województwa Podlaskiego. To wspólne osiągnięcie, które dowodzi, że nasze społeczności potrafią tworzyć wyjątkowe i niezapomniane chwile.

Podziękowanie:

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i codzienne oddawanie głosów na Dąbrowę Białostocką. To wspólna inicjatywa, która może przyczynić się do kolejnych sukcesów i wyróżnień dla naszego pięknego miasta. Wesprzyjmy się nawzajem i bądźmy dumni z tego, co wspólnie osiągamy!

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

 

źródło: dabrowa-bial.pl

Poprzedni Post

Orszak Trzech Króli w Dąbrowie Białostockiej: “W Jasełkach Leży!”

Następny Post

Świąteczno-Karnawałowy Koncert w Suchowoli

post-bars

Zostaw Komentarz