LOADING...

2024-02-15

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Szubzdą – Humor, Książki i Życie

16 lutego o godzinie 17:00 w Kamienicy Tyzenhauza, zaplanowane jest niezwykłe wydarzenie dla miłośników literatury i dobrego humoru. Krzysztof Szubzda, utalentowany pisarz, kabareciarz i dziennikarz, zaprasza na spotkanie autorskie, gdzie będzie mówił o swoich książkach, sztuce konferansjerki oraz życiu ze śmiertelnie poważnym humorem.

Krzysztof Szubzda, znany nie tylko ze swoich utalentowanych wystąpień kabaretowych, ale także jako konferansjer, scenarzysta, felietonista, autor tekstów piosenek, a także pisarz, przybliży uczestnikom spotkania różne aspekty swojej twórczości. W trakcie wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak utrzymać się z gadania, pisania, a także jak być konferansjerem na różnorodnych imprezach i galach.

Jednym z głównych tematów będzie jego najnowsza książka zatytułowana „O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem”. Autor opowie o inspiracjach, procesie pisania, a także zabawnym i przemyślanym podejściu do życia, które odzwierciedla w swoich utworach.

Spotkanie obiecuje nie tylko ciekawe rozmowy na tematy literackie, ale również dużo śmiechu i dobrego humoru. Krzysztof Szubzda zawsze potrafi dostarczyć publiczności niezapomnianych chwil, a taka okazja do spotkania z nim to wyjątkowa gratka dla mieszkańców Sokółki i okolic.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy cenią dobrą zabawę, książki pełne humoru oraz inspirujące rozmowy na spotkanie z Krzysztofem Szubzdą. Niech to będzie wieczór pełen śmiechu, wrażeń i inspiracji!

źródło: sokolskiosrodekkultury.pl

Poprzedni Post

Spektakle premierowe w Kinie Sokół

Następny Post

Uroczystość Złotych Godów w Zespole Szkół Samorządowych w Janowie

post-bars

Zostaw Komentarz