LOADING...

2024-02-15

Zaproszenie do Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Janów

Gmina Janów oraz powiat sokólski serdecznie zapraszają wszystkie amatorskie drużyny piłkarskie do wzięcia udziału w emocjonującym Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Janów. To wydarzenie, które gromadzi pasjonatów piłki nożnej z regionu i stanowi doskonałą okazję do rywalizacji, integracji oraz wspólnie spędzonego czasu.

Informacje ogólne:

  • Termin zapisów: do 24.02.2024 r. do godz. 16:00
  • Miejsce: Siedziba organizatora
  • Kontakt do zapisów: nr tel. 503853493

Jak wziąć udział: Aby zgłosić swoją drużynę do udziału w turnieju, wystarczy dokonać zapisu telefonicznego pod podanym numerem do dnia 24 lutego 2024 roku do godziny 16:00. Przed rozpoczęciem zawodów, prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na oficjalnej stronie internetowej organizatora: Regulamin Turnieju Piłki Nożnej Halowej. Tam także znajdą się wszelkie niezbędne dokumenty do pobrania.

Rywalizacja o Puchar Wójta: Turniej rozegrany zostanie w duchu fair play, a zwycięska drużyna będzie miała zaszczyt otrzymać Puchar Wójta Gminy Janów. To nie tylko okazja do sportowej rywalizacji, ale również doskonała zabawa i możliwość nawiązania nowych sportowych znajomości.

Wspólna pasja, sportowa rywalizacja: Piłka nożna to nie tylko sport, ale także pasja łącząca ludzi. Turniej ten to idealna okazja dla wszystkich miłośników futbolu, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie, przeżyć sportowe emocje i zintegrować się z lokalną społecznością.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Janów. Niech to będzie dzień pełen sportowych wspomnień, uśmiechów i zdrowej rywalizacji na boisku!

źródło: janow.com.pl

Poprzedni Post

Uroczystość Złotych Godów w Zespole Szkół Samorządowych w Janowie

Następny Post

Zaproszenie dla Seniorów: Spotkanie Organizacyjne w SOK Sidra

post-bars

Zostaw Komentarz