LOADING...

2024-04-09

Posadźmy Razem Drzewo: Wielokulturowa Inicjatywa dla Przyrody

Wspaniała okazja do wspólnego działania i oddania hołdu przyrodzie nadchodzi! W dniu 13 kwietnia o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkich entuzjastów natury do udziału w wyjątkowym wydarzeniu – sadzeniu drzewa wielokulturowo międzypokoleniowo. Pod hasłem “Jeśli wierzysz w jutro, posadź drzewo dzisiaj”, spotkamy się, by uczynić naszą okolicę jeszcze piękniejszą i bardziej przyjazną dla wszystkich.

Co potrzebujesz, aby wziąć udział? Przede wszystkim gotowości do wyzwań oraz wygodne buty i rękawice robocze. Wspólna praca rozpocznie się o godzinie 11:00, ale to nie wszystko, co zostało przygotowane na ten dzień!

W programie tego wyjątkowego wydarzenia znajdują się:

  • 11:00 – Uroczyste otwarcie spotkania, które rozpocznie przygodę z sadzeniem drzew.
  • 11:30 – 14:00 – Wspólne sadzenie drzew, które połączy wszystkich w jednej, wielkiej akcji dla dobra naszej okolicy i środowiska naturalnego. To doskonała okazja, by razem stworzyć coś wyjątkowego!
  • Gry plenerowe z nagrodami – Dla tych, którzy lubią rywalizację i dobrą zabawę, przygotowane będą specjalne gry plenerowe z atrakcyjnymi nagrodami.
  • 13:00 – Ognisko z poczęstunkiem. Po intensywnej pracy przy sadzeniu drzewa zasłużysz na chwilę odpoczynku i poczęstunek przy ognisku. To doskonała okazja, by podzielić się wrażeniami z pozostałymi uczestnikami i nacieszyć się chwilą w gronie przyjaciół.

Drzewka, sprzęt oraz teren pod sadzenie zostanie udostępnione z uprzejmości Nadleśnictwa Czarna Białostocka, Lasy Państwowe. To dzięki ich zaangażowaniu będziemy mogli zrealizować naszą misję dla przyrody i społeczności. Dodatkowo będzie można spędzić 1-1.5 godziny na spacerze z ornitologiem, dlatego warto zabrać aparat i lornetkę.

Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji terenu pod sadzenie oraz wszystkich atrakcji wydarzenia znajdziesz na stronie Facebook Centrum Trzech Kultur w Suchowoli.

Razem możemy uczynić nasze otoczenie piękniejszym i bardziej zrównoważonym dla przyszłych pokoleń. Pamiętaj, że każdy z nas ma moc sprawienia, że jutro będzie lepsze niż dzisiaj – wystarczy posadzić drzewo już dziś!

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Wiele nowych inwestycji w Gminie Dąbrowa Białostocka

Następny Post

Antoni Gorgoń Grucha w Kinie Kometa

post-bars

Zostaw Komentarz