LOADING...

2024-06-04

Sokoli Bieg powraca do Sokółki!

Czas na ósmą edycję popularnej imprezy biegowej

Miłośnicy biegania już dziś powinni zarezerwować sobie termin 10 czerwca 2024 roku. Tego dnia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce organizuje ósmą edycję popularnej imprezy “Sokoli Bieg”. Tradycyjnie zawody odbędą się pod Patronatem Burmistrza Sokółki i będą jedną z atrakcji towarzyszących obchodom Dni Sokółki. Sokoli Bieg to impreza dla całych rodzin i biegaczy o różnym stopniu zaawansowania. W programie znajdą się zarówno mini biegi dla najmłodszych uczestników w wieku 1-12 lat na dystansach 100 i 500 metrów, jak i zmagania dla dorosłych na trzech dystansach: 2 km, 5 km oraz 10 km.

Zapisy ruszyły pełną parą

Organizatorzy zachęcają do zapisów, które już ruszyły w formie elektronicznej na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/10787/signup.html. Rejestracja potrwa do 5 czerwca 2024 roku do godziny 10:00.Dzień imprezy rozpocznie się od wydawania pakietów startowych w godzinach 10:30-11:30. Następnie o 11:00 na trasę wyruszą najmłodsi uczestnicy na dystansach 100 i 500 m. O 11:30 zaplanowano wspólną rozgrzewkę, a kwadrans później odbędzie się odprawa techniczna i oficjalne otwarcie VIII Sokolego Biegu. Pierwsi na starcie staną uczestnicy biegu na 2 km (12:00), następnie na 5 km (12:20), a na koniec na dystansie 10 km (13:00).

Nagrody i atrakcje dla wszystkich

Trasa zostanie zamknięta o 14:30, a godzinę później rozpocznie się ceremonia wręczania nagród i oficjalne zamknięcie imprezy. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje i upominki dla wszystkich uczestników. Sokoli Bieg to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu w gronie rodziny i przyjaciół. Jednocześnie impreza wpisuje się w obchody Dni Sokółki, stanowiąc jeden z wielu punktów bogatego programu świątecznych atrakcji. Wszystkich chętnych do udziału w VIII Sokolim Biegu organizatorzy zachęcają do jak najszybszej rejestracji na stronie internetowej. Szczegółowe informacje znajdują się również w regulaminie dostępnym na stronie https://osir.sokolka.pl/2024/05/27/viii-sokoli-bieg-czas-na-zapisy/.

źródło: osir.sokolka.pl

Poprzedni Post

Tenisowe emocje w Sokółce podczas Dni Miasta

Następny Post

Dni Sokółki pełne atrakcji

post-bars

Zostaw Komentarz