LOADING...

2024-06-04

Tenisowe emocje w Sokółce podczas Dni Miasta

Tegoroczne obchody Dni Sokółki upłyną nie tylko pod znakiem atrakcji kulturalnych, ale również sportowych emocji. 9 czerwca w hali Szkoły Podstawowej nr 2 rozegrane zostaną Mistrzostwa Sokółki w Tenisie Stołowym, na które organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tej dyscypliny. Impreza ma na celu nie tylko wyłonienie najlepszych zawodników, ale także promocję tenisa stołowego w regionie oraz samego miasta i gminy Sokółka. To doskonała okazja dla pasjonatów “małpiego sportu”, by porównać swoje umiejętności w warunkach zdrowej rywalizacji.

Kategorie dla każdego

Organizatorzy zadbali o to, by w Mistrzostwach mógł wziąć udział każdy chętny, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Przygotowano aż 6 kategorii wiekowych i umiejętnościowych:

  • Kategoria I i II: szkoły podstawowe klasy I-IV oraz V-VIII z podziałem na dziewczęta i chłopców (start o 9:00)
  • Kategoria III: mężczyźni do 55 lat (start 11:30)
  • Kategoria IV: mężczyźni powyżej 56 lat (start 11:30)
  • Kategoria V: OPEN kobiet (start 13:00)
  • Kategoria VI: OPEN DEBLE

Zasady i nagrody

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Mecze będą się toczyć do trzech wygranych setów, jednak organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany systemu rozgrywek. Dla najlepszych zawodników we wszystkich kategoriach przewidziano atrakcyjne nagrody – puchary i dyplomy. W kategoriach młodzieżowych nagrodzeni zostaną zawodnicy z miejsc 1-3, w kategoriach męskich 1-6, a w OPEN kobiet i debli 1-3.

Darmowy start dla mieszkańców

Aby zachęcić jak najwięcej osób do udziału w Mistrzostwach, organizatorzy zdecydowali się na darmowy start dla mieszkańców gminy Sokółka i członków miejscowego klubu tenisa stołowego. Opłata dla pozostałych uczestników wynosi od 5 zł (deble) do 15 zł (kategorie III-V).Mistrzostwa Sokółki w Tenisie Stołowym to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu. Dzięki zróżnicowanym kategoriom wiekowym i umiejętnościowym każdy będzie mógł spróbować swoich sił i przeżyć niezapomniane sportowe emocje. Warto odwiedzić 9 czerwca halę SP nr 2 i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

źródło: sokolka.pl

Poprzedni Post

Koniec kontrowersyjnej Bitwy Truskawkowej w Korycinie

Następny Post

Sokoli Bieg powraca do Sokółki!

post-bars

Zostaw Komentarz