LOADING...

2024-02-15

Zaproszenie dla Seniorów: Spotkanie Organizacyjne w SOK Sidra

 

Szukasz sposobności na ciekawe spędzanie czasu? Marzysz o aktywnym udziale w życiu społeczności? Lubisz pogawędkę przy herbatce w miłym towarzystwie? To zaproszenie jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Seniorów na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu 3 marca 2024 r. o godzinie 15:00 w świetlicy SOK (Samorządowego Ośrodka Kultury).

Spotkanie ma na celu zorganizowanie różnorodnych aktywności dla osób starszych, które chcą spędzać swój czas w sposób twórczy i satysfakcjonujący. Bez względu na to, czy jesteś zainteresowany zajęciami artystycznymi, kulturalnymi czy sportowymi, to miejsce jest dla Ciebie!

Przyjdź, aby dowiedzieć się więcej o planowanych wydarzeniach, warsztatach i możliwościach aktywnego spędzania czasu w gronie przyjaznych ludzi. To doskonała okazja, aby poznać nowych przyjaciół, podzielić się swoimi zainteresowaniami i pomysłami.

Nie musisz mieć żadnych specjalnych umiejętności ani doświadczenia – liczy się chęć uczestnictwa i otwartość na nowe możliwości.

Zapraszamy do wspólnej herbatki i rozmów! Niech to spotkanie będzie początkiem wielu wspaniałych przygód i niezapomnianych chwil spędzonych w naszym gronie.

źródło: gmina-sidra.pl

Poprzedni Post

Zaproszenie do Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Janów

Następny Post

Droga gminna Plebanowce-Nowowola przejdzie przebudowę

post-bars

Zostaw Komentarz