LOADING...

2023-12-07

Świąteczny Kiermasz Charytatywny na Rzecz Igora Antuszewskiego – Wspólna Akcja Szkoły i Fundacji

W duchu zbliżających się świąt, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce i Fundacja „Na jednej nodze” zorganizowały niezwykłą inicjatywę charytatywną – Świąteczny Kiermasz na rzecz Igora Antuszewskiego. To serce rozwiniętej akcji, mającej na celu wsparcie ucznia SP2 w Sokółce, który boryka się z trudnymi wyzwaniami zdrowotnymi.

Igor Antuszewski, uczeń tej szkoły, zmaga się z jałową martwicą głów kości udowych oraz z chorobą współistniejącą, jaką jest zespół chorób urologicznych. W obliczu tych trudności, szkoła oraz Fundacja postanowiły połączyć siły, aby zebranie funduszy na leczenie i rehabilitację Igora stało się możliwe.

Centralnym punktem akcji jest internetowa licytacja ozdób świątecznych, która potrwa od 4 do 17 grudnia 2023 roku. Każdy chętny może odwiedzić stronę Fundacji „Na jednej nodze” i zakupić piękne ozdoby, takie jak stroiki, bombki czy inne dekoracje bożonarodzeniowe. To nie tylko doskonały sposób na udekorowanie domu na nadchodzące święta, ale także szansa na wsparcie Igora w jego walce z chorobą.

Warto zaznaczyć, że uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce również angażują się w akcję poprzez zorganizowanie Kiermaszu Słodkości. Wydarzenie to odbędzie się w szkole dnia 13 grudnia 2023 roku, tworząc wspaniałą okazję do zakupu pysznych, świątecznych smakołyków i jednocześnie wsparcia szczytnej sprawy.

Zaproszenie do udziału w tej nobliwej akcji jest otwarte dla wszystkich, którzy chcą włączyć się w pomoc dla Igora Antuszewskiego. Każdy zakup, każda licytacja to krok w stronę poprawy sytuacji zdrowotnej ucznia oraz przyczynienie się do większej siły solidarności społecznej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich do udziału w Świątecznym Kiermaszu Charytatywnym. Włączmy się razem w tę szczytną inicjatywę, aby święta stały się okazją do dzielenia się radością oraz wsparcia dla potrzebujących. Igor Antuszewski, jak i wszyscy uczestnicy akcji, zasługują na naszą solidarność i pomoc.

Link do strony akcji na Facebooku:

Licytacja ozdób świątecznych na rzecz Igora Antuszewskiego

źródło: sokolka.pl

Poprzedni Post

Konsultacje społeczne – nowelizacja ekoprojektu

Następny Post

Sokólski Ośrodek Kultury Razem z Młodymi Talentami Teatru: Wieczór Teatralny pełen Namiętności i Refleksji

post-bars

Zostaw Komentarz