LOADING...

2024-01-04

Ferie Zimowe z GOKSiT Korycin

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie serdecznie zaprasza dzieci z Gminy Korycin w wieku od 7 do 12 lat na wyjątkowe Ferie Zimowe, które odbędą się w dniach 22, 24, 26, 29, 31 stycznia oraz 2 lutego. Czekają nas fantastyczne zajęcia, ciekawe warsztaty oraz ekscytujące wyjazdy co drugi dzień przez całe dwa tygodnie ferii!

Plan Zabawy

Planowane wydarzenia obejmują szeroki wachlarz atrakcji, dostosowanych do wieku i zainteresowań uczestników. Zostaną zorganizowane zarówno kreatywne warsztaty, jak i dynamiczne gry i konkursy, aby zapewnić dzieciom pełną dawkę radości i rozrywki.

Wyjątkowe Wyjazdy

Nie zabraknie również wyjazdów, które są jednym z najbardziej oczekiwanych elementów ferii. Co drugi dzień uczestnicy będą mieli okazję odkrywać nowe miejsca, uczestniczyć w atrakcjach terenowych i czerpać radość z zimowych aktywności na świeżym powietrzu.

Informacje Praktyczne

Dokładne informacje dotyczące programu, kosztów udziału oraz zapisów zostaną podane w najbliższy wtorek, 9 stycznia. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych oraz strony internetowej, gdzie pojawią się wszelkie szczegóły.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.GOKSiT Korycin już teraz serdecznie zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy, nauki i odkrywania tajemnic zimowego krajobrazu.

źródło: facebook.pl

Poprzedni Post

Gmina Kuźnica sukcesywnie realizuje Program Usuwania Azbestu – Dofinansowanie w Wysokości 82 128,00 zł

Następny Post

Gminny Przegląd Grup Jasełkowych i Kolędniczych

post-bars

Zostaw Komentarz